Już są - ŚNIADANIA W STUDNI SMAKÓW
Niedziela 15 PaŸdziernika 2013
Innowacje w Studni Smaków: rusza oferta śniadaniowa Jeśli myślałeś, że Studnia Smaków już niczym więcej cię nie zaskoczy, to byłeś w błędzie. A jeśli do tej pory szukałeś miejsca innego niż wszystkie pozostałe – właśnie Ci się to udało! Studnia Smaków oprócz stałego menu rusza z ofertą śniadaniową: śniadania... więcej »
OFERTA DAŃ Z DOWOZEM
Niedziela 16 Marca 2013
Wszystkie dania z karty przywieziemy odpowiednio opakowane pod wskazany przez Państwa adres: - do biura –wyśmienita przerwa dla podniebienia - do domu – by dzień z rodziną/ przyjaciółmi był jeszcze przyjemniejszy lub gdziekolwiek poczujesz ochotę na nasze znakomite dania... więcej »
Restauracja Studnia Smaków oferuje vouchery upominkowe.
Niedziela 13 Marca 2013
Voucher to elegancki, oryginalny prezent nie tylko dla bliskich, przyjaciół, ale także dla pracowników, klientów i partnerów biznesowych. Proponujemy Państwu voucher upominkowy w formie zaproszenia o dowolnej wartości. Serdecznie zapraszamy do zakupu ! więcej »
Śledzik, Ostatki, Zapusty, Podkoziołek...
Niedziela 11 Lutego 2013
Śledzik, Ostatki, Zapusty, Podkoziołek,...tradycja od setek lat, dzień przed Środą Popielcową, która oznacza początek Wielkiego Postu. Ze względu na różne regiony używamy różnej nazwy tego święta, ale napewno każdy z nas skojarzy ten dzień z zabawą, a na stołach królować będzie śledź... ... więcej »
WALENTYNKI
Niedziela 07 Lutego 2013
W dniu Świętego Walentego Serdecznie zapraszamy wszystkich zakochanych na romantyczną kolację przy blasku świec i muzyce w tle... Będziemy serwować dla Państwa  walentynkowe afrodyzjaki takie jak ŚWIEŻE OSTRYGI podane na kruszonym lodzie skropione tabasco i cytryną, owoce z puszystym musem z... więcej »
Tłusty czwartek !!!
Niedziela 06 Lutego 2013
Serdecznie zapraszamy Państwa na poczęstunek pysznych pączków z lukrem rumowym nadziewane marmoladą. Każdy z naszych Gości na deser dostanie pączka Od Firmy ;-). Zapraszamy i życzymy smacznego. więcej »
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 (13) 14 15 »
Menu