Wigilia 2012
Niedziela 04 Grudnia 2012
       Dla Państwa potrzeb zorganizujemy spotkania wigilijne w naszej restauracji, jak również świąteczny catering dostarczany do Państwa domu lub biura.      Oferujemy szeroki wachlarz potraw, które zaspokoją najbardziej wyszukane potrzeby kulinarne naszych... więcej »
Bogate menu
Niedziela 20 Czerwca 2012
  Karta dań w Studni Smaków jest różnorodna. Proponujemy wyśmienite potrawy z dbałością o ich naturalny smak. Polecamy Państwu wyborne steki, sałaty i desery. Nasza obsługa postara się zapewnić jak najlepszy komfort i niezapomnianą atmosferę. W naszej restauracji poczujecie Państwo smak kuchni śródziemnomorskiej jak i... więcej »
Nowość w naszym mieście
Niedziela 20 Czerwca 2012
Wychodząc na przeciw wymaganiom klientów stworzyliśmy niepowtarzalną piwialnię. Jest to pierwsza tego typu piwialnia w Elblągu. Dzięki nowoczesnemu systemowi rozlewania piwa Klient sam będzie mógł, przy stoliku który zajmuje, nalewać piwo do kufla oglądając na dużym ekranie np. mecz piłkarski.  więcej »
Nowa strona www
Niedziela 20 Czerwca 2012
Przedstawiamy Państwu naszą nową stronę internetową na której będziemy informować o aktualnych promocjach oraz nowościach wprowadzanych do naszej restauracji. Dzięki bogatej galerii zdjęć oraz panoramie 360 stopnie możecie Państwo zapoznać się z klimatem panującym w naszym lokalu.  więcej »
Witamy w naszej reatauracji
Niedziela 20 Czerwca 2012
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do nowej restauracji Studnia Smaków. Stworzyliśmy dla Państwa niepowtarzalne miejsce z oryginalnym klimatem, w którym spędzicie niezapomniane chwile. Mamy nadzieję, że nasze bogate menu zadowoli najbardziej wymagających klientów.  więcej »
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 (13) »
Menu