O nas

„Studnia Smaków” to miejsce, które powstało z myślą o miłośnikach dobrej kuchni i wrażeń estetycznych, nie tylko na talerzu. Dokładamy wszelkich starań, byście wyszli Państwo od nas oczarowani różnorodnością potraw i poziomem obsługi.

Odnajdziecie u nas prawdziwą kuchnię, w której dania powstają od podstaw i tylko z najwyższej jakości produktów pod czujnym okiem naszego Szefa Kuchni Michała Jankowskiego, który wraz z całym zespołem wprowadzi Państwa w świat magii, jaką z pewnością jest dobra kuchnia, wyszukana, wykwintna, lecz także prosta i niecozapomniana.

Nasze dwudziestoletnie doświadczenie pozwala nam na wprowadzanie nowych pomysłów, nowych form i powrotu do korzeni kuchni naszych babć i nasyzch mam. „Studnia Smaków ma nadzieje, iż doceniacie Państwo nasz trud i nasze starania w walce o właściwy poziom sztuki kulinarnej.

Dziękujemy, że zechcieliście Państwo skorzystać z naszych usług, skosztować naszych potraw, wybornych win i że chcecie tworzyć z nami tą niecodzienną, wspaniałą atmosferę.