Majowe smaki studni
Niedziela 05 Maja 2014
W miesiącu Maj zapraszamy Państwa na: MAJOWE SMAKI STUDNI Przystawka Giganti ricotta e asparagi –   Ravioli nadziewane ricottą i zielonymi szparagami 26zł Zupa Krem z kukurydzy z selerem zaprawiany żółtkiem i śmietaną podany z kawałkami kurczaka i chipsem bekonowym  10 zł Danie główne Szparagi z... więcej »
Życzenia Wielkanocne
Niedziela 18 Kwietnia 2014
Wszystkim swoim Parterom, Współpracownikom i Klientom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: spokojnych i radosnych świąt. Niech los pomaga Państwu zrealizować wszystkie plany i spełnić nawet te najskrytsze marzenia tak, abyście w każdej chwili mogli odnajdywać szczęście. więcej »
Godziny pracy restauracji w okresie Świąt Wielkanocnych
Niedziela 14 Kwietnia 2014
Restauracja w okresie Świąt Wielkanocnych 19-21 kwietnia otwarta będzie od godziny 12.00 do 23.00 Serdecznie zapraszamy  więcej »
Kwietniowe smaki studni
Niedziela 31 Marca 2014
W miesiącu Kwietniu zapraszamy Państwa na:Kwietniowe Smaki Studni Przystawka Dorsz w lekko pikantnej marynacie pomidorowej 15 złZupa... Orzeźwiająca zupa cytrynowa z kurczakiem, krewetką i mlekiem kokosowym 12 złDanie główne Zrazy z polędwiczki wieprzowej po staropolsku podane na kaszy gryczanej w towarzystwie pomidorów... więcej »
Już wkrótce: połączenie przyjemnego z pożytecznym.
Niedziela 17 Marca 2014
Pamiętasz jak mama mówiła, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia? Miała rację. Studnia Smaków oprócz stałego menu proponuję ofertą śniadaniową: śniadania indywidualne i biznesowe, które serwowane są codziennie od godziny 9 i skutecznie zaspokoją twój apetyt na resztę dnia i zapewnią ci energię do działania. Już... więcej »
8 Marca - dzień KOBIET
Niedziela 02 Marca 2014
8 marca to doskonały moment by wyskoczyć gdzieś na miasto i uczcić Dzień Kobiet. Niepowtarzalny klimat nieprzerywanie panuje w Studni Smaków, gdzie jak wskazuje sama nazwa – smaków co niemiara. Nasze menu jest bardzo różnorodne, ale jednocześnie... idealnie skomponowane: począwszy od ciepłych i zimnych przystawek,... więcej »
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (11) 12 13 14 15 »
Menu