Kwietniowe smaki studni
Niedziela 31 Marca 2014
W miesiącu Kwietniu zapraszamy Państwa na:Kwietniowe Smaki Studni Przystawka Dorsz w lekko pikantnej marynacie pomidorowej 15 złZupa... Orzeźwiająca zupa cytrynowa z kurczakiem, krewetką i mlekiem kokosowym 12 złDanie główne Zrazy z polędwiczki wieprzowej po staropolsku podane na kaszy gryczanej w towarzystwie pomidorów... więcej »
Już wkrótce: połączenie przyjemnego z pożytecznym.
Niedziela 17 Marca 2014
Pamiętasz jak mama mówiła, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia? Miała rację. Studnia Smaków oprócz stałego menu proponuję ofertą śniadaniową: śniadania indywidualne i biznesowe, które serwowane są codziennie od godziny 9 i skutecznie zaspokoją twój apetyt na resztę dnia i zapewnią ci energię do działania. Już... więcej »
8 Marca - dzień KOBIET
Niedziela 02 Marca 2014
8 marca to doskonały moment by wyskoczyć gdzieś na miasto i uczcić Dzień Kobiet. Niepowtarzalny klimat nieprzerywanie panuje w Studni Smaków, gdzie jak wskazuje sama nazwa – smaków co niemiara. Nasze menu jest bardzo różnorodne, ale jednocześnie... idealnie skomponowane: począwszy od ciepłych i zimnych przystawek,... więcej »
Marcowe smaki studni
Niedziela 02 Marca 2014
W miesiącu marcu zapraszamy Państwa na: Przystawka  Tymbaliki rybne z warzywami i cząstką cytryny  9 zł  Zupa  Kociołek lekko pikantnej zupy gulaszowej 14 zł Danie główne Rumsztyk w sosie pieczeniowym z duszoną cebulą z peperoni  podany z pieczonymi ziemniakami 24 zł Deser Naleśnik z farszem... więcej »
Śledzik - 4 marca
Niedziela 27 Lutego 2014
Śledzik, Ostatki, Zapusty, Podkoziołek,...tradycja od setek lat, dzień przed Środą Popielcową, która oznacza początek Wielkiego Postu. Ze względu na różne regiony używamy różnej nazwy tego święta, ale na pewno każdy z nas skojarzy ten dzień z zabawą, a na stołach królować będzie śledź... Dla utrzymania tradycji... więcej »
Tłusty czwartek w Studni Smaków
Niedziela 25 Lutego 2014
Restauracja Studnia Smaków już w ten czwartek 27.02 zaprasza wszystkich Państwa na naprawdę tłusty czwartek. Każdy z gości będzie mógł skosztować pączki i nie tylko własnej domowej produkcji, a również po przez możliwości ich zakupu w lokalu podzielić się słodkościami z najbliższymi. Zapraszamy ... więcej »
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 (11) 12 13 14 »
Menu