Gorące drinki
Niedziela 05 Grudnia 2012
W mroźne wieczory zapraszamy na rozgrzewające zimowe inspiracje, czyli gorące drinki na bazie alkoholu, polecamy Mojito na gorąco, Hot Aplle Pie (szarlotka na gorąco), herbata wiśniowa z ,,prądem" i wiele innych. więcej »
Nowości co miesiąc w menu...
Niedziela 04 Grudnia 2012
Każdego miesiąca nowa wkładka do menu. W listopadzie pochłonęły nas potrawy z dyni takie jak:Placuszki z dyni z wędzonym łososiem, Zupa z dyni z chrupiącymi grzankami, udo z gęsi podane z sosem z grzybów leśnych na kluseczkach dyniowych i Sorbet z dyni z pianką kawową. W grudniu kiedy zima puka na do drzwi przygotowaliśmy... więcej »
Sylwester 2012
Niedziela 04 Grudnia 2012
Zapraszamy wszystkich gości do naszej restauracji w Sylwestra i w pierwszy dzień Nowego Roku. Nie organizujemy balu sylwestrowego, ale każdego Gościa przywitamy lampką szampana i zapewnimy miłą atmosferę.   więcej »
Wigilia 2012
Niedziela 04 Grudnia 2012
       Dla Państwa potrzeb zorganizujemy spotkania wigilijne w naszej restauracji, jak również świąteczny catering dostarczany do Państwa domu lub biura.      Oferujemy szeroki wachlarz potraw, które zaspokoją najbardziej wyszukane potrzeby kulinarne naszych... więcej »
Bogate menu
Niedziela 20 Czerwca 2012
  Karta dań w Studni Smaków jest różnorodna. Proponujemy wyśmienite potrawy z dbałością o ich naturalny smak. Polecamy Państwu wyborne steki, sałaty i desery. Nasza obsługa postara się zapewnić jak najlepszy komfort i niezapomnianą atmosferę. W naszej restauracji poczujecie Państwo smak kuchni śródziemnomorskiej jak i... więcej »
Nowość w naszym mieście
Niedziela 20 Czerwca 2012
Wychodząc na przeciw wymaganiom klientów stworzyliśmy niepowtarzalną piwialnię. Jest to pierwsza tego typu piwialnia w Elblągu. Dzięki nowoczesnemu systemowi rozlewania piwa Klient sam będzie mógł, przy stoliku który zajmuje, nalewać piwo do kufla oglądając na dużym ekranie np. mecz piłkarski.  więcej »
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 (14) 15 »
Menu