Styczniowe smaki Studni
Niedziela 03 Stycznia 2013
Szanowni Państwo! Na początek chcielibyśmy życzyć Państwu Szczęśliwego Nowego Roku. Zaczął się nowy miesiąc, więc przygotowaliśmy dla Was nowe ,,styczniowe smaki Studni", czyli wkładka do menu. Kucharze w tym miesiącu polecają pikantne grillowane w piecu Josper skrzydełka z kurczaka podane w sosie sambal, dla rozgrzania... więcej »
Gorące drinki
Niedziela 05 Grudnia 2012
W mroźne wieczory zapraszamy na rozgrzewające zimowe inspiracje, czyli gorące drinki na bazie alkoholu, polecamy Mojito na gorąco, Hot Aplle Pie (szarlotka na gorąco), herbata wiśniowa z ,,prądem" i wiele innych. więcej »
Nowości co miesiąc w menu...
Niedziela 04 Grudnia 2012
Każdego miesiąca nowa wkładka do menu. W listopadzie pochłonęły nas potrawy z dyni takie jak:Placuszki z dyni z wędzonym łososiem, Zupa z dyni z chrupiącymi grzankami, udo z gęsi podane z sosem z grzybów leśnych na kluseczkach dyniowych i Sorbet z dyni z pianką kawową. W grudniu kiedy zima puka na do drzwi przygotowaliśmy... więcej »
Sylwester 2012
Niedziela 04 Grudnia 2012
Zapraszamy wszystkich gości do naszej restauracji w Sylwestra i w pierwszy dzień Nowego Roku. Nie organizujemy balu sylwestrowego, ale każdego Gościa przywitamy lampką szampana i zapewnimy miłą atmosferę.   więcej »
Wigilia 2012
Niedziela 04 Grudnia 2012
       Dla Państwa potrzeb zorganizujemy spotkania wigilijne w naszej restauracji, jak również świąteczny catering dostarczany do Państwa domu lub biura.      Oferujemy szeroki wachlarz potraw, które zaspokoją najbardziej wyszukane potrzeby kulinarne naszych... więcej »
Bogate menu
Niedziela 20 Czerwca 2012
  Karta dań w Studni Smaków jest różnorodna. Proponujemy wyśmienite potrawy z dbałością o ich naturalny smak. Polecamy Państwu wyborne steki, sałaty i desery. Nasza obsługa postara się zapewnić jak najlepszy komfort i niezapomnianą atmosferę. W naszej restauracji poczujecie Państwo smak kuchni śródziemnomorskiej jak i... więcej »
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 (14) 15 »
Menu