8 Marca - dzień KOBIET
Niedziela 02 Marca 2014
8 marca to doskonały moment by wyskoczyć gdzieś na miasto i uczcić Dzień Kobiet. Niepowtarzalny klimat nieprzerywanie panuje w Studni Smaków, gdzie jak wskazuje sama nazwa – smaków co niemiara. Nasze menu jest bardzo różnorodne, ale jednocześnie... idealnie skomponowane: począwszy od ciepłych i zimnych przystawek,... więcej »
Marcowe smaki studni
Niedziela 02 Marca 2014
W miesiącu marcu zapraszamy Państwa na: Przystawka  Tymbaliki rybne z warzywami i cząstką cytryny  9 zł  Zupa  Kociołek lekko pikantnej zupy gulaszowej 14 zł Danie główne Rumsztyk w sosie pieczeniowym z duszoną cebulą z peperoni  podany z pieczonymi ziemniakami 24 zł Deser Naleśnik z farszem... więcej »
Śledzik - 4 marca
Niedziela 27 Lutego 2014
Śledzik, Ostatki, Zapusty, Podkoziołek,...tradycja od setek lat, dzień przed Środą Popielcową, która oznacza początek Wielkiego Postu. Ze względu na różne regiony używamy różnej nazwy tego święta, ale na pewno każdy z nas skojarzy ten dzień z zabawą, a na stołach królować będzie śledź... Dla utrzymania tradycji... więcej »
Tłusty czwartek w Studni Smaków
Niedziela 25 Lutego 2014
Restauracja Studnia Smaków już w ten czwartek 27.02 zaprasza wszystkich Państwa na naprawdę tłusty czwartek. Każdy z gości będzie mógł skosztować pączki i nie tylko własnej domowej produkcji, a również po przez możliwości ich zakupu w lokalu podzielić się słodkościami z najbliższymi. Zapraszamy ... więcej »
Weekend Wlentynkowy w Studni Smaków
Niedziela 13 Lutego 2014
W Walentynowy weekend (14-16 luty) w Studni Smaków będzie naprawdę słodko, i to nie tylko za sprawą serwowanych deserów. Nie przegap okazji by spędzić niezapomniane chwile ze swoją drugą połówką – przez cały weekend w lokalu będzie panować prawdziwie romantyczny klimat! Oprócz tradycyjnego menu proponujemy... więcej »
Lutowe Smaki Studni
Niedziela 03 Stycznia 2014
W mieśiacu Lutym Studnia Smaków zaprasza na:  Przystawka  Rydze flambirowane w białym winie podane z  grzanką czosnkową  22 zł   Zupa Krem z pieczonych buraków z groszkiem  ptysiowym i łezką  śmietany  9 zł  Danie główne Rolada z kurczaka przekładana szynką ... więcej »
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 (12) 13 14 15 »
Menu