Studnia Smaków logo loader
Grafika strony Voucher

Voucher

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Podaruj bliskim niezapomniane doznania kulinarne ze Studnią Smaków!

Nasz voucher prezentowy to doskonały sposób, by obdarować rodzinę, przyjaciół lub współpracowników wyjątkowym przeżyciem – pysznym posiłkiem w klimatycznym miejscu. Sprawdzi się na urodziny, rocznice, święta, Dzień Matki, Dzień Ojca, a także jako elegancki upominek firmowy.

🎁 Dlaczego warto?
- Sam wybierasz wartość vouchera
- Elegancka forma – gotowa do wręczenia
- Długi okres ważności

Zapraszamy do zakupu vouchera na miejscu lub kontaktu z nami w celu zamówienia online. Spraw radość smakiem!

Aktualności

  • Oferta catering Wielkanocny 2026

    Oferujemy niezwykle szeroki wachlarz potraw, które zaspokojąnajbardziej wyszukane potrzeby kulinarne naszych Gości. Podchodzimyindywidualnie i staramy... Więcej
  • WYROBY WŁASNEJ PRODUKCJI

    Z dumą prezentujemy wyjątkową linię ręcznie wytwarzanych produktów, które powstają na bazie tradycyjnych receptur i naturalnych składników – bez kompr... Więcej

Powiedzieli o nas

  • Miły, profesjonalny kelner. Bardzo ładne, eleganckie miejsce. Szkoda, że nie było miejsca na górze i trafili#my do podziemi :) Zostaliśmy obsłużeni szybko i sprawnie. Na wstępie poczęstowano nas świeżym chlebkiem i smalcem. Dość szybko dostaliśmy dania, Czekaliśmy na rachunek krótką chwilę. Uczciwe ceny i porcje. Smaczna golonka z kapustą, dobra pizza quattro fromage plus i żeberka. Bardzo dobry tatar i bezalkoholowa Sangria. Warto kupić do domu przepyszny pieczony na miejscu chleb, smalec I pastę z boczkiem. Byliśmy bardzo zadowoleni. Warto było przyjść:)

  • Szukając w Elblągu restauracji zasugerowaliśmy się opiniami.Musze przyznać że restauracja przeszła moje oczekiwania 👍Obsługa bardzo szybko podeszła i zamówienie chwila moment było złożone.Na jedzenie nie czekaliśmy długo pomimo weekendu i sporego obłożenia.Obsluga bardzo sympatyczna 👍
    Jedzenie bardzo smaczne,wszystkim smakowało.Ceny trochę wyższe niż standardowo ale porcje dosyć spore.
    Naprawdę polecam na pewno odwiedzę restauracje po raz kolejny 👍

  • Restaurację odwiedziliśmy dwa razy. Zjedliśmy bardzo smaczną zupę rybną oraz pysznego tatara, otrzymaliśmy również czekadełko. Następnego dnia wybraliśmy się tam na śniadanie, i również się nie zawiedliśmy.
    Wszystkie dania były bardzo smaczne. Pieczywo ciepłe, swojskie wędliny i świeże warzywa. Idealne miejsce na smaczny początek dnia.

  • Zwykle nie wystawiam opinii. Z ciekawości zamówiłem szaszłyk. Tyle różnych smaków na jednym tależu chyba nigdy nie poczułem. Każdy składnik miał swój smak. Pieczone: kukurydza, ziemniaczki, papryka, cebula, mięso skropine pieczoną cytryną. Plus sos czosnkowy i sałatka vinegre. Polecam do tego piwo Książece przeczniczne z beczki. Gratis chlebek ze smalcem.

  • Miejsce bardzo klimatyczne. Obsługa kelnerska na bardzo wysokim poziomie. Dania bardzo ładnie podane. Porcje duże. Jedno moje zastrzeżenie to do z zupy z karty pekińskiej z pulpecikami. Zupa absolutnie nie smakuje jak pekińska. Zupa ma smak zupy pomidorowej w składzie ziemniaki i kawałki piersi kurczaka. Brak pulpecików.

  • Polecam bardzo smaczne potrawy dodatkowo przemiła obsługa (jestem bezglutenowcem więc przy zamówieniu zawsze muszę dopytać o niektóre produkty a różnie się spotykam z pomocą w takich sytuacjach tutaj profeska ) duży wybór każdy znajdzie coś dla siebie polędwica z dzika petarda 🧨🤤

  • Nawet spoko miejsce wpadłem tam przejazdem choć elbląg to rodzinne miasto jedzenie było dobre a obsługa miła lokal fajnie przystrojony pełna profesja choć wiadomo jeśli ktoś liczy kasę to nie miejsce dla niego natomiast jeśli masz parę luźnych stówek wal śmiało można dobrze zjeść

  • Gorąco polecam, jedzenie bardzo dobre doskonale przyrządzone i ładnie podane. Żurek był bardzo treściwy i smaczny, golonka dosyć spora porcja z pyszną kiszoną kapustą. Desery doskonałe. Obsługa bardzo miła. Cena adekwatna do jakości jedzenia.

0